Produktów: 0 szt

Wartość: 0.00 zł

Poniżej znajduje się lista najczęciej zadawanych pytań naszemu personelowi. Zanim skotanktujesz się z nami sprawdź czy przypadkiem nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie. W przeciwnym wypadku proszę zapytania kierować na adres e-mail intexpol@wp.pl
1. Z czego są wykonane baseny?

Baseny ogrodowe Intex są wykonane z trzech warstw włókien polipropylenowych dodatkowo przeplatane stalową nitką. Dopełnieniem konstrukcji są stalowe galwanizowane rury utrzymujące baseny w nieruchomej pozycji.

2. Czy podana wysokość basenu jest to wysokość ścianki basenu czy poziomu lustra wody?

Podana wysokość jest to wysokość ścianki basenu.

3. Jak często powinniśmy uruchamiać pompę filtra?

Pompę wystarczy włączyć na noc a w czasie dnia zwłaszcza podczas kąpieli w basenie pompa powinna być wyłączona.

4. Jak często trzeba wymieniać wkład filtracyjny?

Z reguły jeden wkład filtracyjny wystarczy na okres około miesiąca. Ważne jest aby wkład był systematycznie czyszczony przynajmniej raz w tygodniu.

5. W jaki sposób oczyszczamy wkład filtracyjny?

Spłukujemy zanieczyszczony wkład pod bieżącą wodą bez używania środków chemicznych.

6. Jak często trzeba wymieniać wodę w basenie?

Stosując chemie basenową regularnie i w odpowiednich proporcjach, oczyszczając wodę za pomocą filtra woda powinna być czysta i klarowna. W takich okolicznościach nie ma potrzeby wymiany wody podczas trwania sezonu letniego.

7. Czy wodę można pozostawić na zimę?

Zdecydowanie odradzamy pozostawianie wody na okres zimowy.

8. Czy basen możemy pozostawić na zimę w ogrodzie?

Producent udziela gwarancji na materiał do -15 stopni C lecz radzimy złożenie basenu po sezonie letnim i przechowywanie go np. w garażu.

9. W jaki sposób można złożyć zamówienie i czy jest wymagany zadatek?

Zamówienie można złożyć dokonując zakupu poprzez "koszyk"

10. Jak długi jest okres oczekiwania na towar?

Czas oczekiwania jest uzależniony od rodzaju wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia. Zazwyczaj jest to okres 72 h.

11. W jaki sposób towar dostarczany jest do klienta?

Towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich lub transportowych. Istnieje możliwość osobistego odbioru basenu.

12. Kiedy odbywa się płatność za basen?

Wszystkie formalności załatwiane są u klienta podczas odbierania zamówionego towaru, istnieje również możliwość wpłaty na konto.

13. Jakim okresem gwarancji jest objęty basen?

Na basen producent udziela rocznej gwarancji.

14. Jak wygląda sprawa gwarancji?

Jeśli stwierdziłeś wady swojego urządzenia w trakcie trwania gwarancji, skontaktuj się z serwisem Intex, którego adres znajdziesz poniżej. Serwis ustali zasadność reklamacji. 
W przypadku, jeśli serwis uzna, że uszkodzenie produktu powstało z winy producenta, zostanie on bezpłatnie naprawiony lub wymieniony na nowy bez żadnych dodatkowych opłat.
Gwarancja nie dotyczy wad produktu powstałych na skutek zaniedbania, nieprawidłowego podłączenia, użytkowania niezgodnego z instrukcją, wypadku lub w okolicznościach wystawienia produktu na działanie ognia, deszczu, mrozu, powodzi lub innych ekstremalnych działań pogodowych. Niniejsza gwarancja odnosi się wyłącznie od części i komponentów sprzedanych przez Intex. Gwarancja nie obejmuje nieautoryzowanych przeróbek i napraw dokonanych przez osoby nie będące personelem serwisu Intex. Sprzęt powinien zostać odebrany w ciągu 3 miesięcy od zakończenia naprawy. Po upływie tego czasu przechodzi na własność serwisu i zostaje poddany utylizacji.


O Nas  |  Baseny  |  Pontony  |  Materace  |  Akcesoria  |  Wyprzedaż  |  FAQ  |  Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Intex.pl